Menu
Your Cart

4*SUPERIOR RIVER DIAMOND ILE ROMANTİK REN MOSEL TURUTur Rotası

GÜN

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

HAREKET

01

Mainz

Almanya

-

-

 

Mainz

Almanya

-

01.30

02

Koblenz

Almanya

07.00

19.00

03

Bernkastel-Kues

Almanya

12.30

22.30

04

Trier

Almanya

08.00

22.30

05

Traben-Trarbach

Almanya

08.00

23.55

06

Cochem

Almanya

07.00

22.00

07

Boppard

Almanya

06.00

12.00

 

Kaub

Almanya

15.00

18.00

08

Mainz

Almanya

00.00

-

01.Gün |31.07.2022 İSTANBUL ¬– FRANKFURT – MAINZ (ALMANYA)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 04.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1587 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.10’da Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 10.15’de Frankfurt’a varış ve panoramik Frankfurt şehir turu. Almanya’nın 5. büyük şehri olan Frankfurt dünyaca ünlü şair ve yazar Johann Wolfgang Von Goethe’nin (1749-1832) doğduğu yerdir. Turumuzda, Domplatz, St Bartholomew katedrali, Rathaus Römer (Belediye binası), St Paul kilisesi, Goethe’nin evi, Main kulesi ve alışveriş caddesi olan Goethestrasse göreceğimiz yerler arasındadır.

Tur sonrası Mainz limanında bizleri bekleyen nehir gemimize transfer (43 km). Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 01.30’da hareket. ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’, Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

02.Gün |01.08.2022 KOBLENZ

Saat 07:00’de Koblenz’e varacağız. Sabah kahvaltısının ardından yürüyerek şehir turu. Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağımız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03.Gün |02.08.2022 BERNKASTEL-KUES

Gemide alınacak sabah kahvaltısının ardından 12:30’da Bernkastel-Kues’e varıyoruz. Bu ortaçağ kasabasında yapacağımız şehir turunda; Rönesans belediye binası, şehrin küçücük meydanında yer alan Spitzhäuschen (sivri ev), Heinz'sche Evi, St. Michael Çeşmesi, pazar meydanı, Bernkastel, Schmitz-Herges ailesine ait bir şarap barı, ahşaptan yapılmış Alman evleri, Adını Çek ortak kasabası Karlovy Vary'den (Karlsbad) alan Karlsbader Platz'a (Karlsbad Meydanı), Graacher Tor(Kapı), Bärenbrunnen'in (Ayı Çeşmesi) görülecek yerler arasındadır.

Akşam gemeği için gemiye dönüyoruz. 22:30’da limandan ayrılış ve geceleme gemide.

04.Gün |03.08.2022 TRİER

Saat 08:00’de Trier’e varıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından, yapacağımız Trier (Namı Diğer Almanya'nın En Eski Şehri...) gezisinde; Roma döneminde yapılmış olan surların ana giriş kapısı Porta Nigra-Kara Kapı (Black Gate), Trier'in en popüler meydanı olan Hauptmarkt meydanı, Judengasse, St. Peter Çeşmesi, St. Gangolf Kilisesi, yerel belediye binası olan Steipe, Katedral (Dom), Meryem Ana Kilisesi(Church of Our Lady), barok tarzdaki St. George's Çeşmesi, UNESCO tarafından koruma altına alınan Konstantin Bazilikası, haçlı anıt, Kornmarkt  meydanı, St. Antonius Kilisesini , Roma hamamı (Forum Baths), Elector Sarayı (Kurfürstliches Palais), Arkeoloji Müzesini (Rheinisches Landesmuseum), Amfi Tiyatro, İmparatorluk Hamamlarına (Kaiser/Imperial Baths), Almanya'nın en eski köprüsü olarak kabul edilen Roma Köprüsü, Franco Kulesi, renkli ve tarihi binalar görülecek yerler arasındadır. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesi dahilinde koruma altına alınmış olan şehir, tarihsel geçmişi yanında, komünizmin babası olarak kabul edilen Karl Marx'ın da doğduğu yerdir.

Not: sizleri Trier'in tüm turistik ve kayda değer yerlerine götürecek olan Şirin mi Şirin Römer Express ile gezmenizi ayrıca tavsiye ederiz.

Akşam yemeği gemide. Saat 22:30’da Trier’den ayrılış.

05.Gün |04.08.2022 TRABEN-TRARBACH

Sabah 08:00’de Traben-Trarbach limanına demir atıyoruz. Sabah kahvaltısından sonra ise Traben-Trarbach gezimize başlıyoruz. Bir zamanlar Bordeaux'dan sonra Avrupa'nın en büyük ikinci şarap ticaret merkezi olan şehirde buna uygun olarak, yer altı alanları geniştir ve 100 metre uzunluğunda ve kısmen iki kat yüksekliğinde mistik bir tonoz ağına genişletilir. Bugün bu yeraltı dünyası, çeşitli deneyimler için idealdir. Tonozlu mahzenlerde düzenlenen ve unutulmaz, atmosferik bir deneyim olan Mosel şarap gecesi pazarı kesinlikle görülmelidir. Şarap ticaretinin büyük zamanları olarak bilinen Belle Epoque'un izleri, hayranlık uyandıran Art Nouveau tarzında birçok binayı günümüze taşımıştır. Brückentor (Köprü Kapısı), Villa Huesgen, Breucker Villası ve bugünkü Hotel Bellevue özellikle ilgi çekicidir. Grevenburg Kalesi'nin kalıntıları Trarbach bölgesi üzerinde yükselir ve ziyaretçiyi muhteşem manzaralarla ödüllendirir. Traben-Trarbach - Bad Wildstein, Wolf ve Kautenbach ilçeleri ile Mosel'deki en büyük kasaba olduğundan, 5 km uzunluğundaki keyifli nehir gezinti yollarının sizi yürüyüşe ve eğlenmeye davet etmesi şaşırtıcı değildir. Mosel köyünün tarihi ve kültürü, Orta Mosel Müzesi, İkonlar Evi, Bisiklet Müzesi veya çanları ile şehir kulesi ziyareti sırasında deneyimlenebilir. Traben-Trarbach, Bad Wildstein bölgesi ile ulusal olarak tanınan bir sağlık tesisidir. Bugün şifalı suları Mosel vadisindeki tek termal banyoda bulabilirsiniz.

Akşam yemeği ve geceleme gemide. Geminin hareketi 23:55

 

06.Gün |05.08.2022 COCHEM

Mosel nehrinin en güzel kasabalarından biri olan ve binlerce yıldır şarap üreticiliği ile ün kazanan, yaklaşık 6.000 nüfuslu Cochem’a varış (saat 07:00) ve gemide alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Muhteşem güzellikteki Reichburg Kalesini ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bölgeyi tanıtan kartpostalların hemen hemen tamamında yer alan, Nehir seviyesinden 100 metre yükseklikte, Neo-Gotik mimarisi, yaklaşık 1000 yıllık tarihi, muhteşem Mosel Nehri manzarası ile Kale ziyareti esnasında unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Daha sonra bu şirin kasabayı rehberlerimiz eşliğindeki yürüyüş turunda keşfedebileceksiniz. Arzu eden yolcular için ekstra Eltz kalesi turu. Eltz Kalesi, Almanya'nın Koblenz ve Trier şehirleri arasından geçen Moselle Nehri üzerindeki tepelerde bulunan bir Orta Çağ kalesidir. Kale içinde 12. yüzyılda burada yaşayan Eltz ailesinin bugüne kadar korunarak gelmiş olan günlük eşyalar ve mücevher koleksiyonu sergilenirken içeride sizi gezdiren görevliyi dinlerken kalenin duvarlarından çıkan bir aile üyesinin sizi gezdirdiği hissine kapılacaksınız.

Tur sonrasında gemiye transfer. Akşam yemeği gemide. Saat 22:00’de Cochem’den ayrılış. Geceleme gemide.

07.Gün |06.08.2022 BOPPARD – KAUB

Sabah 06:00’da Boppard’a varış. Gemide kahvaltının ardından, Unesco Dünya Mirası Listesinde olan bir şarap üretim merkezi olarak bilinen Boppard’ı keşke çıkıyoruz. Yaklaşık 17.000 kişinin yaşadığı bu güzel yeri Panoramik bir keşke çıkıyoruz. Görülecek yerler arasında; Boppard’ın kalesi (Eski Kale veya Alte Burg), Ünlü mobilya yapımcısı Michael Thonet'i onurlandıran Thonet Müzesi (Kale’ye ve Boppard Müzesi'ne ev sahipliği yapmaktadır), Römer-Kastell ( Roma etkileri yalnızca şarap üretiminde değil, bu kalede de görülmektedir. Orijinal 4. yüzyıl Roma kalıntılarına sahip bir arkeolojik alandır), St. Severus Kilisesi (Aziz Severus Kilisesi geç Romanesk mimarinin güzel bir örneğidir. 13. yüzyıl Roma hamamları ve 6. yüzyıl Hristiyan kilisesi üzerine kurulmuştur. Kilisenin beş çanı vardır bu çanların hepsi Orta Çağ’dan kalmıştır) bulunmaktadır. Turumuzun ardından gemiye geri dönüyoruz ve saat 12:00’de Kaub’a doğru hareket ediyoruz.

Gemide alınacak öğlen yemeğinin ardından saat 15:00’de Kaub’a varış ve Ren'in ortasında bir kayanın üzerinde bulunan Pfalz veya Burg Pfalzgrafenstein kalesi ile tanınan yaklaşık 1000 kişinin yaşadığı Kaub kasabasını keşfe yürüyerek çıkıyoruz. Tarihte aslen Falkenstein lordlarına ait bu küçük kasabada; bir Roma Katolik ve bir Evanjelik kilisesi ve General Blücher'in bir heykeli bulunuyor. Tur sonrası gemiye dönüş ve saat 18:00’de hareket. akşam yemeği ve geceleme gemide.

08.Gün | 07.08.2022 MAINZ – KÖLN(ALMANYA) - İSTANBUL

Sabah Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve özel aracımız ile Köln’e hareket ediyoruz.(180km) Köln’e varışı takiben Panoramik Köln Şehir Turu sonrası  Köln Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1676 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.40’da İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

İlave Ücretler

 

 

Kişi Başı

Havalimanı ve Liman vergileri

400 Euro

Gemi Personeli Servis Ücreti
(Günlük kişi başı 11 € toplamda kişi başı 88€ kabin hesabınıza eklenecektir)

88 Euro

Vize Ücreti (Bu seyahat için Schengen vizesi gerekmektedir)

Sorunuz!

İPTAL ve İADE ŞARTLARI:

Tur Hareket tarihine;

 • 60 gün’e kadar cezasız iptal hakkı           
 • 59 gün – 30 gün arası %70                   
 • 29 gün – 21 gün arası %90                   
 • 20 gün ile tur hareket günü arası %100 ceza uygulanır!

NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir. Uçak bileti ve varsa vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

4*Superior RIVER DIAMOND GEMİSİ:

2018 yılında yenilenen gemi, 135 metre uzunluğunda, 11,40 metre genişliğindeki gemi  deneyimli personeli ile 85 kabin/170 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; restaurant, lounge bar, kütüphane, Spor Salonu gibi imkanlar sunulmaktadır. Kabinlerde ise; klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :          

 • Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
 • Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
 • Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolculara aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.
 • Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcuların pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.
 • Acentemiz, Yolcular ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
 • Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

 

 

 

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

 • Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcular arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
 • Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 • Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.
 • Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcular tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcuların alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.
 • Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.
 • Yolcuların kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

 

EKSTRA TURLAR ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

 • Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
 •  Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolculara iade edilir.
 • Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.
 • Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.
 • Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

 • THY ile İstanbul – Frankfurt / Köln – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4*Superior River Diamond gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
  • Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır
 • Programda belirtilen havalimanı transferleri
 • Panoramik Frankfurt Şehir Turu  & Panoramik Köln Şehir Turu
 • Profesyonel Türkçe Tur Liderlik Hizmeti (Grup sayısı minimum 20 kişi olması durumda verilecektir)
 • Gemide Canlı Müzik & Aktiviteler
 • Gemide 7/24 Çay & Kahve istasyonu
 • Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası
  • 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.
 • Gemide ücretsiz internet
 • Barda belirtilen ücretsiz alkollü alkolsüz içecekler
 • Kabinlerde minibar ikramları

 • Havalimanı ve Liman vergileri kişi başı 400 Euro
 • Gemi personeli servis ücreti
  • Günlük kişi başı 11 € toplamda kişi başı 88€ kabin hesabınıza eklenecektir
 • Ekstra turlar
  • Ekstra Turlar Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir
 • Minibar
 • Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Seyahat İptal Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Vize ve servis ücreti Sorunuz!