Menu
Your Cart

Garonne & Dordogne Nehri

Garonne Nehri dendiğinde; Fransa’nın efsanevi şarap başkenti Bordo’ya bir seyahat hayal edin. Şatolar, doğasına hayran kalacağınız üzüm bağları ve tadı damağınızda kalacak ünlü Fransız şarapları. Nehir boyunca uzanan Bordo, Toulouse ve Blaye ziyaretlerinde bulabilirsiniz. Bu gezi sizlere Fransız kültürü, yaşam tarzı, şarap ve yemeğin en kalitelisini vaad ediyor.

Dordogne Nehri boyunca, bölgenin kalbi ve başkenti olan Perigueux, Bordo, Libourne, Bourg, Pauillac ve Cadillac ziyaretlerinde bulabilirsiniz. Fransa'nın gurme lezzetlerini, özellikle “pate de foie gras”, ceviz ve yer mantarını, ayrıca dünyanın en kaliteli şaraplarından da tadabilirsiniz.  Kireçtaşı kayalıkları, şatoları ve pitoresk köylerini görme şansı bulabilirsiniz. 

Garonne & Dordogne Nehirlerinde Şatolar & Şarap Tadımı Garonne & Dordogne Nehirlerinde Şatolar & Şarap Tadımı
Cruise Only
Gemi Adı: AMADOLCE 12 Kasım 2020 - 8 Gün
Bordo(1) – Libourne(1) – Blaye(2) – Pauillac – Cadillac – Bordo(1)
Fransa’nın efsanevi şarap başkenti Bordo’ya bir seyahat hala edin…. Şatolar, doğasına hayran kalacağınız üzüm bağları ve tadı damağınızda kalacak ünlü Fransız şarapları… Tamamını Garonne ve Dordogne Nehirleri boyunca uzanan; Libourne, Blaye, Bourg, Pauillac ve Cadillac ziyaretlerinde bulabilirsiniz...
2.787 $
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)