Menu
Your Cart

Nehir Programları

MOZART’ın ÖLÜMÜNÜN 230.YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KLASİK MÜZİK KONSERLERİ EŞLİĞİNDE TUNA NEHRİ MOZART’ın ÖLÜMÜNÜN 230.YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KLASİK MÜZİK KONSERLERİ EŞLİĞİNDE TUNA NEHRİ
Cruise Only
Gemi Adı: AMADEUS STAR 26 Ekim 2021 - 8 Gün
Passau(1) – Linz – Viyana – Budapeşte(1) – Bratislava – Melk – Passau
Müzik efsanesi Wolfgang Amadeus Mozart'ı, 7 gecelik "Tuna'da Klasik Müzik" turumuzda bize katılarak yaşayın. Özenle seçilmiş bu program, Mozart'ın müziğinin yanı sıra diğer olağanüstü müzik dehalarını da içermektedir. Tarih boyunca en iyi klasik bestecilerin seçkin repertuvarı, güçlü duyguları harek..
1.965 €
Ren &  Mosel Nehirleri Ren &  Mosel Nehirleri
Cruise Only
Gemi Adı: AMALUCIA 26 Ekim 2021 - 8 Gün
Amsterdam(1)-Köln-Rüdesheim-Mainz-Lahnstein-Cochem-Bernkastel-Luksemburg
Ren ve Mosel Nehri vadilerinin ikonik üzüm bağlarının güzelliği, tarihi ve lezzetine bir yolculuğa ne dersiniz? Seyahatinize Amsterdam'ın efsanevi kanallarında başlayacak, daha sonra, Kölsch birasını tadarak yerel şaraplar için damağınızı kabartabileceğiniz Köln'e yol alacaksınız. Üzüm bağlarına gel..
3.094 $
Tuna Nehri ve Orta Avrupa Tuna Nehri ve Orta Avrupa
Cruise Only
Gemi Adı: AMAMAGNA 17 Kasım 2021 - 8 Gün
Budapeşte(1)-Bratislava-Viyana-Krems-Spitz-Linz-Passau-Vilshofen
Eski Dünya Avrupası'nın romantizmine özlem duyanlar…İmparatorlukların inşa edildiği, kralların ve kraliçelerin taçlandırıldığı ve dünyanın Mozart ve Beethoven'in müzikleriyle beslendiği, bu muazzam rotanın tam ortasına seyahat edeceksiniz… Münih, Viyana, Bratislava ve Budapeşte gibi büyük Avrupa şeh..
2.594 $
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)