Menu
Your Cart

PREMIUM NEHİR GEMİSİ LA BELLE DE CADIX İle GUADALQUIVIR NEHRİ - 28.10.2021

28.10.202101.Gün |28.10.2021 |Perşembe               İSTANBUL – MALAGA - SEVİLLA (İSPANYA)      
İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 05.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1305 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.10’da Malaga’ya hareket. Yerel saat ile 11.55’de Malaga’ya varış sonrası Sevilla limanında bizleri bekleyen Premium nehir gemimize transfer (200 km). Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra serbest zaman. ‘’Hoş Geldiniz’’ kokteyli, akşam yemeği ve geceleme Sevilla limanında demirli gemimizde.

GÜN

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

HAREKET

ÜCRETE DAHİL TURLAR

02

Sevilla

İspanya

*

Geceleme

                                         Cordoba şehir turu

03

Sevilla

İspanya

*

13:00

                                        Sevilla yürüyüş turu

 

Cadiz

 

21:00

Geceleme

                                 Işıklar altında Cadiz turu

04

Cadiz

İspanya

*

23:00

      Jerez boğa çiftliği turu & Cadiz yürüyüş turu

05

El Puerto De Santa Maria

İspanya

01:00

12:30

   Osborne Şarap mahzeni ziyareti ve tadım turu

 

İsla Minima

 

18:30

20:30

                            Lokal Endülüs çiftliği ziyareti

06

Sevilla

İspanya

01:00

Geceleme

                                                 Granada turu

07

Sevilla

İspanya

*

Geceleme

           Santa Maria De La Rabida manastır turu


08.Gün | 04.11.2021 |Perşembe              SEVİLLA – MALAGA (İSPANYA)– İSTANBUL      
Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Malaga Havalimanına transfer (200 km). Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1304 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.25’te İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİ :

Kabin Tipi

Kişi Başı

Tek Kişi Farkı

Dış Kabin – Alt Kat 13 m2

 1.549 Euro

699 Euro

Dış Kabin Panaromik Camlı – Orta Kat 13 m2

 1.749 Euro

799 Euro

French Balkonlu Kabin – Üst Kat 13 m2

 1.849 Euro

899 Euro

 İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı): 

Havalimanı ve Liman vergileri

450 Euro

Gemi Personeli Servis Ücreti

Gemide

Vize Ücreti (Bu seyahat için Schengen vizesi gerekmektedir)

Sorunuz

İPTAL ŞARTLARI :

Tur Hareket tarihine;          
|
Kayıt günü ile 90 gün arası kişi başı 150 Euro         
|
90 gün – 51 gün kala %50                 
| 50 gün – 30 gün kala %60 
| 29 gün – 15 gün kala %75 
| 14 gün ve sonrası   %100 ceza uygulanır!

GEMİ :

PREMIUM LA BELLE DE CADIX GEMİSİ:
2005 yılında seferlerine başlayan, 2010 yılında tamamen yenilenen gemi, 110 m. uzunluğunda, 11,40 m. genişliğinde toplam 40 görevli personeli ile 176 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; katlar arası asansör, kütüphane, lounge bar, açık alan havuzu gibi imkanlar sunulmaktadır. Kabinlerde ise; klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda
28.10.2021 / 04.11.2021
()
Dış Kabin – Alt Kat 13 m2
1,999.00EUR
2,698.00EUR
Dış Kabin Panaromik Camlı – Orta Kat 13 m2
2,199.00EUR
2,998.00EUR
French Balkonlu Kabin – Üst Kat 13 m2
2,299.00EUR
3,198.00EUR


GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :         
| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolculara aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

| Acentemiz, Yolcular ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcular arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

| Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

| Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

| Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcular tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcuların  alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

| Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

| Yolcuların kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

| THY ile İstanbul Yeni Havalimanı – Malaga – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

| 2005 yapımı, 2010’da tamamen yenilenen, Premium La Belle De Cadix gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

| Programda belirtilen tüm turlar (ekstra tur yoktur) (kişisel kulaklık kullanımı ile daha kaliteli bir deneyim)

| Gemide öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz şarap, bira ve alkolsüz meşrubat servisi

| Geminin bar bölümündeki alkollü içecekler (şampanya ve şarap listesi haricinde kalan, gemi firmasının önerdiği alkollü ve alkolsüz içecekler)

| Gemide Flamenco gecesi gösterisi

| Programda belirtilen havalimanı transferleri

| Çay & Kahve istasyonu

| Wifi-internet hizmeti

| Seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir)

| Havalimanı ve Liman vergileri (kişi başı 450 Euro)
| Gemi personeli
servis ücreti (gemide nakit ödenecektir)

| Vize ücreti
| Yurt dışı çıkış harcı
| İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır