Menu
Your Cart

5* DLX AMASERENA ile REN NEHRİ & COMO GÖLÜ & İSVİÇRE ALPLERİ 20.11.2021 (CRUISE ONLY PROGRAM* 7 GECE GEMİ + 3 GECE OTEL)

20.11.20215* DLX AMASERENA ile REN NEHRİ & COMO GÖLÜ & İSVİÇRE ALPLERİ 20.11.2021 (CRUISE ONLY PROGRAM* 7 GECE GEMİ + 3 GECE OTEL)

Bu muhteşem Ren Nehri gezisinde masalsı şatoları ve tarihi üzüm bağlarını keşfedeceksiniz. Büyüleyici binaları ve zengin tarihi ile kanallar şehri Amsterdam şehrini deneyimleyecek, ardından görkemli Köln şehrini ve aynı zamanda Rudesheim'ın ünlü şaraplarını tatma imkânı bulacak ve üniversite şehri Heidelberg ve büyüleyici köyleri de keşfedeceğiniz Almanya'ya doğru yol alacaksınız. Nehir kıyısı boyunca inci gibi dizilmiş 40 şato’nun bulunduğu UNESCO tarafından belirlenmiş Romantik Ren manzarasının tadını çıkaracaksınız. Büyüleyici Strazburg’da Fransa'nın Alsace bölgesini ziyaret edebilecek ve İsviçre Alpleri'nin muhteşem manzaralarını izleyeceksiniz. Hollanda, Almanya, Fransa, İsviçre ve İtalya’nın yanı sıra ikonik kent simgeleri ve görkemli dağ manzaralarını da kapsayan bu farklı güzergâh, gerçek bir hayalin gerçekleşmesidir.

01.Gün |Cumartesi                          AMSTERDAM (HOLLANDA)
Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra kabinlere yerleşme. ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’. Geceleme Amsterdam limanında demirli gemide.

02.Gün |Pazar                                  AMSTERDAM (HOLLANDA)           
Kahvaltı sonrası, 165 adet kanala sahip Kanallar Şehri Amsterdam’ı, düzenlenecek olan  kanal turunda keşfe çıkabilirsiniz. Geceleme gemide.

03.Gün |Pazartesi                            KÖLN (ALMANYA)   
Kahvaltı sonrası düzenlenecek turda, Almanya'nın en saygın Gotik başyapıtlarından biri olan, UNESCO tarafından belirlenmiş Köln Katedrali'ni ve Almanya'nın en eski belediye binası olan Cologne Rathaus'u ziyaret edebilirsiniz. Veya sadece Köln'de yapılan ünlü Kölsch birasını ve yerel elma püresiyle servis edilen patatesli krep olan “Reibekuchen mit Apfelmus”'u tatmak için yerel bir cafeye gidebilirsiniz. Geceleme gemide.

04.Gün |Salı                                     ROMANTİK REN GEÇİŞİ – RÜDESHEIM (ALMANYA)    
Kahvaltı sonrası, Şarapçılık kasabası Rüdesheim'de ikonik üzüm bağlarının lezzetlerini keşfetmek için düzenlenecek olan şarap tadım turuna katılabilirsiniz. Ya da Niederwalddenkmal'a gondol gezintisi yaparak üzüm bağlarının üzerinde yükselen muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde Siegfried’in Mekanik Müzik Enstrümanları Müzesinde kendi kendine çalan olağanüstü müzik enstrümanları koleksiyonuyla büyüleneceğiniz bir tura katılabilir; veya kasabanın özel lezzetlerinden biri olan Rüdesheimer Kahvesinin tadına bakabilirsiniz. Geceleme gemide.

05.Gün |Çarşamba                           LUDWIGSHAFEN (ALMANYA)       
Kahvaltı sonrası Ludwigshafen’de, Neckar Nehri Vadisi'nde Almanya’nın Kale Yolu üzerinde yer alan mükemmel şekilde korunmuş Orta Çağ kenti Heidelberg turuna katılabilir veya Avrupa'nın en büyük Romanesk katedrali (UNESCO Dünya Mirası Listesi) ile tanınan Almanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Speyer'i ve Orta Çağ'dan kalma Altpörtel'i ziyaret edebilirsiniz. Geceleme gemide.

06.Gün |Perşembe                           STRAZBURG (FRANSA)      
Kahvaltı sonrası, konumu nedeniyle hem Almanya hem de Fransız kültürünü barındıran Strazburg’da doğrudan bir peri masalının sayfalarını andıran ikonik "La Petite France" bölgesinde yürüyüşe çıkabilir, çarpıcı Parc de l'Orangerie, Avrupa Parlamentosu ve Place de la République'den geçen panoramik bir tura katılabilirsiniz. Ünlü astronomik saatiyle Nôtre Dame Katedralinin etrafındaki büyüleyici sokaklarda dolaşabilir veya alternatif olarak Parc de l'Orangerie Bölgesinde rehberli bisiklet turuna katılabilirsiniz. Geceleme gemide.

07.Gün |Cuma                                  BASEL (İSVİÇRE)    
Kahvaltı sonrası, İsviçre'nin üçüncü büyük şehri, üniversite, bankacılık ve ticaret merkezi olan Basel'i keşfedebilirsiniz. Görkemli geçmişi, ortaçağ belediye binası, zengin bir şekilde dekore edilmiş pazar meydanında ve 18. yüzyıldan kalma seçkin soylu evleri ile bu şehir size büyüleyecek. Şehirde düzenlenecek yürüyüş veya sizi üç ülkeye götürecek rehberli bisiklet turlarından birine katılabilirsiniz. Dileyen misafirler, Luzern'e düzenlenecek tam günlük bir tura katılabilirler. Tur esnasında, Mark Twain'in "en kederli" olarak tanımladığı, 1792'de Fransız Devrimi sırasında katledilen İsviçreli Muhafızların anısına bir yamaca oyulmuş ölmekte olan bir aslan figürü olan Aslan Anıtı'nı ve Luzern’in 13. yüzyıldan kalma muhteşem ortaçağ duvarlarını ve kulelerini de görme şansı bulacaksınız.  Geceleme Basel’de demirli gemide.

08.Gün | Cumartesi                         BASEL (İSVİÇRE) – COMO (İTALYA)       
Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği için serbest zamanın tadını çıkaracağınız yol boyunca Luzern’de mola verdikten sonra Como Gölü'ne transfer. Alplerin eteklerinde yer alan nefes kesen Como Gölü'ne varışın ardından otele yerleşme. Geceleme otelde.

09.Gün | Pazar                                 COMO (İTALYA)      
Kahvaltı sonrası, Roma döneminden beri zengin ve ünlüler için eski bir buzul gölü ve popüler bir tatil bölgesi olan Como Gölü'nde yürüyüş yapabilirsiniz. Geceleme otelde.

10.Gün | Pazartesi                           COMO (İTALYA)      
Kahvaltı sonrası, Como Gölünün incisi Bellagio'ya doğru bir tekne turuna katılabilirsiniz. Bu samimi köye varışınızın ardından göl kenarında gezintiye çıkabilir, Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşabilir ve kartpostalı andıran manzaranın keyfini sürebilirsiniz. Tekne turu sonrası otele dönüş, geceleme otelde.

11.Gün | Salı                                     COMO (İTALYA)      
Kahvaltı sonrası otelden check out işlemlerinin tamamlanması ve seyahatimizin sonu.


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda
20.11.2021 / 30.11.2021
()
Dış Kabin (Cat E) – Alt Kat 16 m2
3,295.00USD
5,696.00USD
Dış Kabin (Cat D) – Alt Kat 16 m2
3,594.00USD
6,492.00USD
French Balkonlu Kabin (Cat C)–Orta ve Üst Kat 16 m2
4,294.00USD
7,696.00USD
French Balkonlu Kabin (Cat BB) – Orta Kat 16 m2
4,894.00USD
8,696.00USD


GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :                 
| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Gemiyi kaçıran yolcuların gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolculara aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda gemi ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcuların pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

| Vize alımlarında; Acentemiz, Yolcular ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek kayıt yaptırmışlardır.

|Yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

İPTAL ŞARTLARI:                                                                                                                                      

Tur Hareket tarihine;

| Kayıt günü ile 121 gün arası kişi başı 200 $
| 120 gün – 90 gün arası 400 $                     
| 89 gün – 60 gün arası %35   
| 59 gün – 30 gün arası %50
| 29 gün – 07 gün arası %80
| 06 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!

|2015 yapımı 5*Dlx AmaSerena gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

|Como’da 5* Hilton Lake Como vb. Otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

|Basel Liman ve Como arası transfer

Programda belirtilen günlük tur seçeneklerinden biri (lokal rehberler eşliğinde ve kişisel kulaklıklar ile)

|Sabah kahvaltılarında şampanya ve portakal suyu

Akşam yemeklerinde şarap, bira ve alkolsüz içecekler

|Ana Lounge'da günlük olarak servis edilen tapas, sandviçler, atıştırmalıklar ve içecekler

|Gurme lezzetler

|La Chaîne des Rôtisseurs'a özel yemek deneyimi

|24 saat ücretsiz çay & kahve & sıcak çikolata istasyonları

|Wellness Host ile Sağlık Aktiviteleri

|Kaptanın Gala Gecesi

|Limanlarda Ücretsiz bisiklet kullanımı

|Wifi-internet

CRUISE ONLY GEMİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
|Uçak Biletleri ve Havalimanı Vergileri
|Havalimanı Transferleri

|Liman vergileri

|Gemi personeli servis ücreti

|Türkçe rehberlik hizmeti
|Minibar
|Gemide bazı alkollü ve alkolsüz içecekler
|Seyahat sağlık & Seyahat iptal sigortası
|Yurt dışı çıkış harcı

|Vize ücreti