Menu
Your Cart

Afrika

Misafirperverliği, lezzetli yemekleri ve unutamayacağınız Afrika manzaraları eşliğinde Pretoria'dan Cape Town'a doğru ilerleyen eşsiz bir seyahat deneyimine hazır mısınız? Kruger Park'ta safari sürüşünü deneyimleyecek, sahil boyunca Durban'a seyahat etme imkanı bulacak, Bin Tepeler Vadisi'nden, bölgenin dağlarını, yerel hayatını, kuşlarını ve savaş alanlarını keşfetmek için mükemmel bir üs olan Spionkop Lodge'a gideceksiniz. Addo Fil Parkında yaban hayatı gözlemleyecek, ardından bir devekuşu çiftliği ziyareti için Oudtshoorn'a gideceksiniz. Knysna'nın doğal cennetini ziyaret ettikten sonra treniniz, muhteşem Garden Route üzerinden ve sarap bağlarının arasından sizi Cape Town’a götürecek. 

Pretoria – Kruger Milli Parkı – Hluhluwe – Imfolozı Park – Durban – Spıonkop – Port Elizabeth – Addo Fil Parkı – Oudtshoorn – Ge
Rovos Rail’in delüks konforu, misafirperverliği, lezzetli yemekleri ve unutamayacağınız Afrika manzaraları eşliğinde Pretoria'dan Cape Town'a doğru ilerleyen eşsiz bir seyahat deneyimine hazır mısınız? Kruger Park'ta safari sürüşünü deneyimleyecek, sahil boyunca Durban'a seyahat etme imkanı bulacak,..
6.079 $
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)