Menu
Your Cart

Haber Bülteni RSS Feed

18 Jun Yeni normal düzende nehirleri keşfetmeye hazırız…
Topcu Serhat 2 10832
Yeni normal düzende nehirleri keşfetmeye hazırız… Uzun bir aradan sonra siz değerli misafirlerimizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Faaliyet..
12 May Dünyanın en büyük çiçek parkı olarak da bilinen “Keukenhof Bahçeleri” her yıl Mart ve Mayıs ayları arasında tüm doğaseverlere Laleleri ile kapılarını açıyor…
Topcu Serhat 91 1957
Yıl boyunca 7 milyondan fazla çiçek soğanının ekildiği bahçelerde; laleler, sümbüller, nergisler, orkideler, güller, karanfiller, süsen, zambaklar ve ..
18 Feb Güney Fransa & Burgonya & Rhone & Saone Nehirleri boyunca Muhteşem Provence
cruise prime 0 858
Fransa’nın Rhone ve Saone Nehrinin birleşme noktası olan Lyon’dan Güney Fransanın büyülü şehirlerine bir seyahate katılmak ister misiniz?Doğal ve bir ..
18 Feb Endülüs'ün Kalbine Yolculuk & GUADALQUIVIR NEHRİ
cruise prime 0 860
Guadalquivir Nehri, İspanya'nın üçüncü Endülüs Bölgesinin en uzun ırmağıdır… Guadalquivir Nehrinde bir seyahate katıldığınızda, Endülüs ve Algarve'ni..
17 Feb 5*MSC VIRTUOSA KASIM 2020’de İLK SEFERİ İÇİN HAZIRLANIYOR
cruise prime 0 971
MSC Cruise filosuna ait en son teknolojiler ile donatılmış olarak hazırlanan MSC Virtuosa; MSC Bellissima ve MSC Grandiosa'nın ardından Meraviglia sın..
17 Feb BEETHOVEN’ın 250. DOĞUM YILDÖNÜMÜ
cruise prime 0 632
Dünyaca ünlü besteci Ludwig Van Beethoven'in doğumunun 250. Yıldönümü tüm dünyada kutlanacak. 1770 yılında Almanya’nın Bonn şehrinde dünyaya gelmiştir..
13 Feb “MUHTEŞEM BORDO” Garonne ve Dordogne Nehirleri
cruise prime 1 419
Fransa’nın efsanevi şarap başkenti ve en geniş üzüm bağlarına sahip Bordo’ya bir seyahat hala edin…. Şatolar, doğasına hayran kalacağınız üzüm bağları..
15 Jan MSC CRUISES 2021 Yaz Sezonunda TÜRKİYE’ye Dönüyor...
cruise prime 0 836
MSC Cruises, 2021 yaz sezonunda, Türkiye limanlarına geri dönüyor… Ege & Adriyatik programını gerçekleştirecek olan 5*MSC Fantasia gemisi ile hem İs..
15 Jan Avrupa Kanallarında Barka Seyahati
cruise prime 0 345
22 kişi ye kadar misafir ağırlayabilen, butik ortamı, muhteşem bağ manzaraları, gurme yemek & şarap tadım turları ile keyifli bir seyahat hayal edin… ..
15 Jan “VARIETY CRUISES” Mega Yatlar ile Sonsuz Maviliğe Yelken Açmaya Ne Dersiniz?
cruise prime 0 407
Sadece küçük gemiler ve yelkenliler tarafından erişilebilen özel plajları; sıcak, samimi ve profesyonel hizmet sunan kusursuz bir mürettebat; ve yalnı..
19 Dec Hollanda’da Lale Zamanı
cruise prime 0 643
Lale Zamanını ve baharı Hollanda’da karşılamaya ne dersiniz? Bölgenin en muhteşem ve çeşitli lalelerini görebileceğiniz Keukenhof Bahçelerine hayran k..
19 Dec Avrupa’nın üçüncü büyük nehrinin Dinyeper’de olduğunu biliyor muydunuz?
cruise prime 0 259
Volga ve Tuna’nın ardından Dinyeper Nehri, Rusya’nın tepelerinden Karadeniz’e dek 2.200 km boyunca etkileyici bir şekilde uzanıyor. Dinyeper Nehri, Ka..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)