Menu
Your Cart
PREMIUM AMALİA RODRİGUES ile 
DOURO NEHRİ & PORTEKİZ & İSPANYA 


PREMIUM AMALİA RODRİGUES ile DOURO NEHRİ & PORTEKİZ & İSPANYA 

Porto(1) – Regua – Vega de Teron(1) – Salamanca – Barca D’Alva(1) – Ferradosa – Pinhao(1) – Porto(2)
(Turlar Dahil - İçecekler Dahil - Gemide İnternet Dahil)
2019 yapımı, Premium Amalia Rodrigues gemisi ile Douro Nehri üzerinde birbirine bağlı İspanya ve Portekiz'i ziyaret edeceksiniz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Douro Nehrinde, teraslı üzüm bağlarını, tipik köyleri, Quintas ve şaraplarını  keşfedeceksiniz. UNESCO tarafından “küçük Roma” Dünya Mirası olarak adlandırılan Salamanca'yı ve Katedralini keşfedeceksiniz. Bu muhteşem ülkelerde unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız.
 01.Gün | İSTANBUL – PORTO (PORTEKİZ)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 05.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK7764 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.40’da Porta’ya hareket. Yerel saat ile 11.35’te Porto’ya varış sonrası limana transfer. Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra kabinlere yerleşme. ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’, ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme Porto limanında demirli gemimizde.08.Gün | PORTO (PORTEKİZ) – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Porto Havalimanına hareket ediyoruz. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1826 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.10’da İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 20.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


CRUISE ONLY GEMİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
- 2019 yapımı, Premium Ms Amalia Rodrigues gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
Programda ‘’Ücrete Dahil olan turlar’’  bölümünde belirtilen tüm turlar (lokal rehberler eşliğinde ve kişisel kulaklıklar ile)
- Gemide gün boyu ücretsiz şarap, bira ve meşrubat servisi
Gemide ücretsiz Wifi internet
- Kabinlerde ücretsiz şişe suyu
- Seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir)

CRUISE ONLY GEMİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Uçak Biletleri ve Havalimanı Vergileri
- Liman vergileri (kişi başı 200 Euro)
Gemi personeli servis ücreti (gemide nakit olarak ödenecektir)
- Gemideki bazı alkollü ve alkolsüz içecekler
- Vize ücreti
Seyahat İptal sigortası (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır)
Yurt dışı çıkış harcı
Kişisel harcamalar

İPTAL ŞARTLARI: Gemi Hareket tarihine;
Kayıt günü ile 121 gün arası kişi başı 200 €
120 gün – 90 gün arası 400 €
89 gün – 60 gün arası %35  
59 gün – 30 gün arası %70
29 gün – 21 gün arası %90
21 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!