Menu
Your Cart

Transsibirya

1916 yılında tamamlanan  Dünya’nın en uzun tren hattı ünvanını taşıyan Trans Sibirya tren hattında Rus Devlet demiryolları ile işbirliği içerisinde standart veya lüks kategorideki vagonlar kiralanıp günlük tarifeli seferlerin arkasına bağlanarak yapılan bu operasyonu Dünya üzerinde yapabilen yegane operatör olmanın gururuyla sizlere unutulmayacak bir seyahat vaat ediyoruz.

 Yıllardır süregelen tecrübemiz ve gönderdiğimiz sayısız gruplardan aldığımız geri bildirimler ile hem 15 gün süren bu seyahatin monotonlaşması engelleniyor hem de her gezginin mutlaka yapmak istediği Trans Sibirya ekspresi yolculuğunun tüm dünyadaki rakiplerimize oranla daha uygun fiyata sunabilme imkanımız oluyor.

UNUTULMAZ Trans Sibirya tren turu toplamda 14 Gece olup; bunun 7 gecesi trende, 6 gecesi 4*-5* otellerde ve 1 gecesi Gerkamp’ta çadır konaklaması olarak geçmektedir. 
Tur boyunca; Moskova, Kazan, Ekaterinburg, Novosibirsk, Krasnoyarsk, Irkutsk, Baykal Gölü, Ulan Ude, Ulan Bator eşsiz güzellikleriyle sizleri karşılıyor olacak.

Seyahatiniz süresince program içeriğinde tüm yemekler ve turlar dahildir. Öğle ve Akşam yemekleri yöresel tadlardan oluşmaktadır. 

Trans Sibirya Expresi ile Efsane Yolculuk Trans Sibirya Expresi ile Efsane Yolculuk
Kurban Bayramı
Moskova(1) – Kazan – Ekaterinburg(1) – Novosibirsk(1) – Krasnoyarsk – Irkutsk – Baykal Gölü – Ulan Ude(1) – Ulan Bator(2)
Moskova’dan başlayan, Sibirya ovalarından, muazzam Baykal Gölü’nün maviliklerinden geçerek Moğol Bozkırlarına uzanan unutulmaz bir macera… UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde bulunan bir çok tarihi eser, Baykal Gölü’nde muhteşem bir tekne gezisi, Moğolistan’da yurt çadırlarında konaklama, yol ..
6.299 €
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)