Menu
Your Cart

Tren

Trans Sibirya Expresi ile Efsane Yolculuk Trans Sibirya Expresi ile Efsane Yolculuk
Kurban Bayramı
Moskova(1) – Kazan – Ekaterinburg(1) – Novosibirsk(1) – Krasnoyarsk – Irkutsk – Baykal Gölü – Ulan Ude(1) – Ulan Bator(2)
Moskova’dan başlayan, Sibirya ovalarından, muazzam Baykal Gölü’nün maviliklerinden geçerek Moğol Bozkırlarına uzanan unutulmaz bir macera… UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde bulunan bir çok tarihi eser, Baykal Gölü’nde muhteşem bir tekne gezisi, Moğolistan’da yurt çadırlarında konaklama, yol ..
6.299 €
Pretoria – Kruger Milli Parkı – Hluhluwe – Imfolozı Park – Durban – Spıonkop – Port Elizabeth – Addo Fil Parkı – Oudtshoorn – Ge
Rovos Rail’in delüks konforu, misafirperverliği, lezzetli yemekleri ve unutamayacağınız Afrika manzaraları eşliğinde Pretoria'dan Cape Town'a doğru ilerleyen eşsiz bir seyahat deneyimine hazır mısınız? Kruger Park'ta safari sürüşünü deneyimleyecek, sahil boyunca Durban'a seyahat etme imkanı bulacak,..
6.079 $
Delhi – Jaipur – Ranthambore – Fatehpur Sikri – Agra – Orchha – Khajuraho – Varanasi – Delhi
Maharajas Express ile Hindistan’ın nefes kesici güzelliğini, kültürel zenginliklerini ve tarihini keşfe çıkmaya hazır mısınız?  Dünyanın önde gelen lüks treni Maharajas ’Express ile başkent Delhi'den başlayan unutulmaz bir maceraya atılacaksınız. Ranthambore'un canlı yeşilliklerine ulaşmak için..
5.980 $
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)