Menu
Your Cart

Hint Okyanusu

Hint Okyanusu ve çevresi, gökdelenlerle süslenmiş şehirlerden pastoral adalara kadar çeşitli destinasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Bir Hint Okyanusu gemi turunda, dünyanın en egzotik manzaraları ile benzersiz gelenekleri, mimariyi ve lezzetli yemekleri, Hindistan'ın zengin yerel baharatlarından Güney Doğu Asya'nın tatlı cazip aromalarına, okyanus deniz ürünlerinin en tazesini deneyimlemenin en iyi yoludur.

Nefes kesen manzaralar, 100 yıllık denizcilik tarihini anlatan limanlar, eski uygarlıkların büyüleyen tarihi, egzotik bitki örtüsü ve yemyeşil dağların eteklerindeki beyaz kumlu plajları ile cennete adım atmış gibi olacaksınız. 7 günden 21 güne kadar değişen farklı rota alternatifleri ile katılacağınız bir gemi seyahatinde; pitoresk plajlarda huzuru bulacak, saydam sularda yüzebilecek, uğradığınız limanların tarih ve kültürü ile bir tatilden çok daha fazlasını bulacaksınız. Mumbai’nin renkli ve hareketli sokaklarında alışveriş yapabilir, Goa’nın ünlü plajlarında dinlenebilir, büyülü Madagaskar'a yelken açabilir veya pastoral adalar olan Mauritius, Seyşeller ve Maldivler'in büyüleyici yaşamına tanıklık edebilirsiniz.

Tüm bu güzellikler için internet sitemiz üzerinden msc,costa,holland america,princess,ncl,royal caribbean,oceania vb  5-6* gemi firmalarının düzenlediği hint  okyanusu gemi turlarının arasından turunuzu seçmeniz yeterli.