Menu
Your Cart

Fiyortlar

Bir İskandinavya gezisinde nefes kesici fiyortlar, muhteşem şelaleler ve uzun yaz günleri yaşanabilir. İskandinavya'nın sofistike başkentleri modern olmakla birlikte antik tarihlerini ve asil geleneklerini yansıtmaktadır. Eski şehir bölgelerinin Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezebilir ve renkli limanlarını deneyimleyebilirsiniz. Norveç gezileri doğal güzellikler ve hayat boyu belki de bir kez yaşanacak deneyimler ile doludur. Yapacağınız seyahatte, Lysefjord'un yaklaşık 200 metre yukarısındaki düz platodan dağların, fiyortların ve şelalelerin muhteşem manzarasının ve en çok fotoğraflanan bölge olan Geirangerfjord’un saf güzelliğinin tadını çıkarın. Eğer bölgeye kışın bir seyahat gerçekleştiriyorsanız Kuzey Işıklarını görmeniz kaçınılmazdır. 


Msc, costa, holland america, princess, ncl, royal caribbean, oceania gemi firmalarının düzenlediği  turların arasında seçeceğiniz Fiyort gemi turunda her sabah uyandığınızda sizleri hamburg, alesun, honningsvag, tromso, torndheim, molde, flaam  gibi fiyortlar muhteşem doğa görselliğiyle  karşılıyor olacak.

Gemi Adı: COSTA FAVOLOSA 15 Haziran 2021 - 10 Gün
Amsterda-Bergen-Hellesylt-Geiranger-Andalsnes-Flam-Stavanger-Bremerhaven-Amsterdam
Costa Favolosa ile yapacağınız bu seyahatde  nefes kesici fiyortlar, muhteşem şelaleler ve uzun yaz günleri sizleri bekliyor...
1.099 €
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)