Menu
Your Cart

Baltıklar

Baltık gezisinde eski dünya Baltık şehirlerine yelken açabilir ve büyük sarayları, orta çağ şehirlerini ve zengin tarihi keşfedebilirsiniz. Baltık Denizi'nde yapacağınız bir gemi seyahati, hikâye kitabının sayfalarına adım atmış gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Baltık turlarında, geniş ormanlar, turkuaz göller, nefes kesen fiyortlar ve büyüleyici şehirler sizleri bekliyor. Orta çağ merkezi Gamla Stan ile şık ve yeşil İsveç başkenti Stockholm'ü keşfedeceksiniz. Danimarka, Kopenhag sokaklarında bisiklet sürebilir ve Tivoli Bahçeleri'nde kaybolabilirsiniz. Zarif 19. yüzyıl binalarıyla çevrili Helsinki'nin hareketli pazar meydanında dolaşabilir, canlı kafelerin, galerilerin ve orta çağ mirasının tadını çıkarmak için Estonya'da kuzey Avrupa'nın en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Tallinn’i ziyaret edebilirsiniz. Rusya’nın göz bebeği St.Petersburg'u, Peterhof Sarayını ve ikonik Hermitage müzesini, etkileyici sarayları ve büyük kiliseleri ziyaret etmek için Baltık gemi turlarından biri mutlaka size göre.


Msc, costa, holland america, princess, ncl, royal caribbean, oceania gemi firmalarının düzenlediği  turların arasında seçeceğiniz Baltık gemi turunda her sabah uyandığınızda sizleri kopenhag, helsinki, st.petersburg, tallinn,stockholm ve oslo gibi masalsı şehirler  ve daha fazlası karşılıyor olacak.