Menu
Your Cart

Amerika-Alaska-Kanada

Amerika gemi turlarında Pasifik Okyanusunun dalgaları ile şekillenmiş Kaliforniya’yı, Oregon ve Washington'un şarap bölgelerini keşfederken Orca ve Kambur balinalara hayran kalacaksınız. Kanada’ya yol almaya başladığınızda bavulunuzu sadece 1 defa açarak Vancouver, Seattle, Victoria, San Diego ve San Francisco gibi şehirleri ziyaret etme imkânı bulursunuz. Yapacağınız seyahatte, San Diego Hayvanat Bahçesini, Seattle Space Needle ve Golden Gate Köprüsü gibi oldukça popüler yerleri de ziyaret edebilme imkânı bulursunuz.

Yapacağınız bir Alaska seyahati ise size ömür boyu unutamayacağınız deneyimleri de beraberinde sunuyor. Yerel halk, eşsiz fiyort manzaraları, nefes kesen buzullar ve kimi zaman da vahşi yaşamı ile belki de bir seyahatten çok daha fazlası. Büyüleyici tarihi ve kültürel mirasları ile eşsiz bir deneyime hazır olun.


Amerika, Alaska ve Kanada destinasyonlarında   msc, princess,holland america, royal caribbean, celebrity ve azamara  gemileri ile eşsiz deneyimlemeler sizleri bekliyor.