Menu
Your Cart

Dubai-B.A.E

Birleşik Arap Emirlikleri, 7 eski emirliği bir araya getiren yeni bir ülkedir. Fütüristtik şehirlerden uzakta, B.A.E muazzam çöllerin, yükselen dağların ve pırıl pırıl kıyı şeridinin efsanevi manzarasıdır.

Gemi ile yapacağınız bir seyahatte Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi bölgeden biri olan Dubai, son yıllarda büyük ölçüde büyüyen, çok kültürlü bir şehirdir. Modern bir metropolde isteyebileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz; birinci sınıf alışveriş, eşsiz mimari ve lezzetli yemekler. Seyahatiniz süresince Dubai Marina sahilinde yürüyüş yapabilir, İkonik yelken şeklindeki Burj Al Arab'a bakan Kite Plajı veya Sunset Plajı'ndaki kumlu plajlarda deniz ve güneşin tadını çıkarabilir, yemyeşil bahçelerden geçen kanal ağıyla büyüleyici Souq Madinat Jumeirah köyünü keşfedebilirsiniz.

B.A.E yolculuğunuz hem modern zenginlikler hem de kalıcı kültürel gelenekler açısından gözlerinizi başka bir dünyaya açacak.


Msc, costa, holland america, princess, ncl, royal caribbean, oceania gemi firmalarının düzenlediği  Dubai & Birleşik Arap Emirlikleri gemi turlarında  dubai,khasab,fujairah,muscat,bahreyn,doha,sirbani yas,abu dabi görebileceğiniz limanlar.